Warszawa, nowotarżanin rzecznikiem PZPN 

24.10.2012 - Warszawa, nowotarżanin rzecznikiem PZPN


Pogoda Nowy Targ z serwisu

 

  Pochodzący z Nowego Targu dziennikarz Jacek Sowa został rzecznikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej - to informacja z oficjalnej strony PZPN. Nowy rzecznik ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przed laty związany z krakowskim "Dziennikiem Polskim" współpracował z redakcjami "Sportu" i "Tempa" oraz redakcją sportową Polskiego Radia.

Autor wielu publikacji i kilku książek. Od 2006 roku w strukturach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej – ostatnio jako jego rzecznik prasowy. Od grudnia 2008 roku w Komisji ds. Mediów PZPN jako sekretarz komisji, a zarazem redakcji czasopisma „Polska Piłka”. Od niedawna nadzoruje pracę redakcji informacyjnej, m.in. odpowiedzialnej za stronę internetową PZPN.

Pracując w administracji publicznej na stanowisku również związanym z kontaktem z mediami pozostaje mi życzyć Jackowi wszystkiego najlepszego, zwłaszcza że obejmuje nieporównywalnie trudniejsze zadanie niż ja.

 

 

m73_2116.jpg
m73_2116.jpg

 

"Foto.Podhale.pl", dziennik internetowy zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Nowym Sączu (Rejestr Dzienników i Czasopism, dział A, nr 191)
Wydawca i redaktor naczelny: Piotr Rayski-Pawlik, ul. Podtatrzańska 78/28 34-400 Nowy Targ
tel. 18 26-66-000, tel: kom. 501 59-35-35, lub e-mail admin@foto.podhale.pl
Zajrzyj także na rowerowy blog autora.

 

futerały na instrumenty muzyczne Jacek Pawlik