Nowy Targ, piłkarska liga osiedlowa gimnazjalistów

27.07.2012 - Nowy Targ, piłkarska liga osiedlowa gimnazjalistów

Pogoda Nowy Targ z serwisu

Drużyna „8 sztywnych” zwyciężyła w tegorocznej Wakacyjnej Lidze Trenerów Osiedlowych wśród gimnazjalistów. Drugie miejsce zajęła „Jamajka Team”, trzecie „Pompa Team”. Dziś burmistrz Marek Fryźlewicz wręczył zwycięzcom puchary i medale. Królem strzelców turnieju został Kacper Borowicz z „Pompa Team”, najlepiej bronił jego kolega z drużyny Jakub Udziela, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju, prowadzący go Artur Kasperek i Bartosz Gotkiewicz wybrali Dawida Dudę z drużyny „Jak najszybciej” (4. miejsce).

j51_4049.JPG

"Foto.Podhale.pl", dziennik internetowy zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Nowym Sączu (Rejestr Dzienników i Czasopism, dział A, nr 191)
Wydawca i redaktor naczelny: Piotr Rayski-Pawlik, ul. Podtatrzańska 78/28 34-400 Nowy Targ
tel. 18 26-66-000, tel: kom. 501 59-35-35, lub e-mail admin@foto.podhale.pl